^Back To Top

O nás

   Firma Made of Wood Group se již několik let zbaývá výrobou nábytku z masívu a břízového dřeva. V této oblasti máme dlouholeté zkušenosti a kvalita našich produktů uspokojí každého klienta. Ze všech sil se snažíme, aby každý klient, který u nás objednává nábytek, byl spokojen z provedené transakce a především z krásného dřevěného nábytku!

   Vlastníme skvělé vybavený park maszynowy a vlastní tartak, díky čemuž Vám můžeme nabídnout produkty té nejvyšší kvality. Disponujeme širokým vozovým parkem – vyrobené produkty dodáváme až do místa určení ve velmi krátkém čase a je tím i zachována bezpečnost zásilek. Vedeme prodej na celém území Česká republika!

  Zaměstnáváme kvalifikované specialisty, absolventy Tesařských škol v Makowie Podhalanském (Polska). Nabyté meritorické znalosti a bohaté zkušenosti jsou zárukou nejvyšší třídy vyráběných produktů.

   Srdečně Vás zveme k nákupu u přímého výrobce dřevěného nábytku!

TAGY:
dřevěný nábytek, nábytek z masivu, borovicový nábytek, nábytek borovice, skříně z masivu, dřevěné skříně, borovicové skříně, skříně z litého dřeva, postele z masivu, dřevěné postele, borovicové postele, dřevěné komody, komody z masivu, borovicové komody, bílý nábytek, voskovaný nábytek
Copyright © 2013. MadeofWood.cz  All Rights Reserved.